ERZ-V14D151CS
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-V14D151CS
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 95 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 250 V
Series : V
Varistor Voltage : 150 VDC
Voltage Rating DC : 125 VDC
Capacitance : 2200 pF